خمیر کاشت ناخن پلیمری

خمیری کردن پودر پلیمر کاشت ناخن

آموزش کاشت ناخن  با پلیمر یکی دیگر از آموزش های مرکز آموزش کاشت ناخن پیروزی است این کاشت به این صورت است که برای خمیری کردن پودر پلیمر برای انجام کاشت ناخن ، معمولاً از مایع فعال‌کننده (Activator) استفاده می‌شود. این مایع باعث فعال شدن پودر پلیمر و تثبیت آن بر روی ناخن می‌شود. مایع فعال‌کننده معمولاً شامل اتیل آسیتات، ایزوپروپیل الکل و اتر است. برخی از مایعات فعال‌کننده همچنین حاوی مواد آلودگی‌زا مانند متیل متاکریلات هستند که باید به دقت انتخاب شوند.

دسترسی سریع به محتوای متن:

درست کردن خمیر کاشت ناخن

به طور کلی، استفاده از مایع فعال‌کننده به تخصص و تجربه ناخن کار بستگی دارد. آرایشگر باید به درستی میزان مایع فعال‌کننده را با پودر پلیمر ترکیب کند تا خمیری مناسب برای کاشت ناخن درست کند. همچنین، میزان مایع فعال کننده باید به طور دقیق تنظیم شود تا پودر پلیمر به صورت یکنواخت و محکم بر روی ناخن ثابت شود.

بهترین روش برای خمیری کردن پودر پلیمر، استفاده از ابزارهای خاص مانند فن ویژه و یا پرس پلیمر است. این ابزارها باعث می‌شوند که پودر پلیمر به صورت یکنواخت و بدون حباب در مایع فعال‌کننده مخلوط شود و خمیری با کیفیت و محکم برای کاشت ناخن درست شود.

در حالت کلی به شغل ناخن کاری علاقه دارید میتوانید برای گذراندن این دوره ها به مرکز آموزش کاشت ناخن در پیروزی ، شرق تهران مراجعه کنید و ای حرفه سودآور را از صفر تا صد یاد بگیرید.

منتشرشده توسط

مهین

جهت آشنایی کارآموزان علاقمند به آموزش کاشت ناخن که از شهرستان های مختلف برای اموزش به (منطقه پیروزی در تهران) تشریف میاورند. خیابان پیروزی تهران (فرح آباد سابق) در منطقهٔ ۱۴ شهرداری تهران یکی از مناطق شرقی-جنوب شرقی شهر تهران قرار گرفته است. محلات مهم این خیابان ، محله نیروی هوایی میباشد . از غرب به میدان شهدا و از شرق به میدان کلاهدوز ختم میشود. ایستگاه های مترو این خیابان (ایستگاه مترو میدان شهدا- مترو ابن سینا- مترو پیروزی- مترو نبرد و مترو نیروی هوایی) است. خیابان های مهم این منطقه خیابان اول تا ششم نیروی هوایی ، خیابان دهقان (چهار راه کوکاکولا) ، شکوفه ، بلوار ابوذر و ... است. نزدیکترین ترمینال به این منطقه ترمینال شرق تهران میباشد. با اینکه مترو دسترسی دیگر ترمینال ها را به این منطقه نزدیک کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.