درآمد کاشت ناخن و کاشت ناخن ارزان در آرایشگاه پیروزی

چرا کاشت ناخن ارزان تر از دیگر خدمات آرایشگاه ها است؟

کاشت ناخن ارزان ترین خدمات در آرایشگاه های زنانه است. چرا؟

دسترسی سریع به محتوای متن:

یکی از ناخن کارهای کاشت ناخن در پیروزی در نظرات برای ما پیام زیر را نوشته بودند نظر شما چیست؟

مدیریت آرایشگاه ها، خدمات آرایشگری مربوط به خودشان را که پورسانت ندارد و اجاره میز و صندلی ندارد تا میتوانند گران میکنند ولی به ناخن کار میگویند گران نکنید مشتری میپره و دیگر به سالن نمیاد و جای دیگه میره. شما قضاوت کنید:
چطور کوتاهی ۳۰ تومنی ۲۰۰ تومان میشود ولی کاشت 150.000 تومان؟؟
قیچی مگر چقدر گران شده است و چقدر استهلاک دارد؟
یا میکروبلیدینگ و فیبروز و …
رنگ مو و پوست و …

علل هزینه مناسب کاشت ناخن

هیچ لاین آرایشی مثل ناخن پر زحمت نیست. با یک عالم مواد مصرفی و فاسد شدنی است. واقعا باید گرون ترین خدمات هر سالن،  لاین ناخن باشد.

هزینه مواد اولیه، هزینه اجاره میز، هزینه سرمایه ای که استفاده شده و … را با هم حساب کنید دستمزد کاشت ناخن مبلغ آنچنانی نیست.

منتشرشده توسط

مهین

جهت آشنایی کارآموزان علاقمند به آموزش کاشت ناخن که از شهرستان های مختلف برای اموزش به (منطقه پیروزی در تهران) تشریف میاورند. خیابان پیروزی تهران (فرح آباد سابق) در منطقهٔ ۱۴ شهرداری تهران یکی از مناطق شرقی-جنوب شرقی شهر تهران قرار گرفته است. محلات مهم این خیابان ، محله نیروی هوایی میباشد . از غرب به میدان شهدا و از شرق به میدان کلاهدوز ختم میشود. ایستگاه های مترو این خیابان (ایستگاه مترو میدان شهدا- مترو ابن سینا- مترو پیروزی- مترو نبرد و مترو نیروی هوایی) است. خیابان های مهم این منطقه خیابان اول تا ششم نیروی هوایی ، خیابان دهقان (چهار راه کوکاکولا) ، شکوفه ، بلوار ابوذر و ... است. نزدیکترین ترمینال به این منطقه ترمینال شرق تهران میباشد. با اینکه مترو دسترسی دیگر ترمینال ها را به این منطقه نزدیک کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.