کاشت ناخن پیروزی

کاشت ناخن عسل در پیروزی

کاشت ناخن نیاز به معرفی ندارد و در تمام دنیا این حرفه را میشناسند. تمام زنان دنیا حتی روستایی هاشون که شده کاشت ناخن را تجربه کرده یا مشاهده کرده اند.

کسی که کاشت ناخن انجام میدهد ناخن کار میگوند و هر ناخن کاری که کار خوب و حرفه ای انجام دهد مشتریان خوبی خواهد داشت و طرفداران کاشت ناخن و متقاضیان این حرفه در شبکه های اجتماعی و در فضای شهر دنبال این افراد هستند تا نسبت به پولی که پرداخت میکنند بهترین خدمات کاشت ناخن را بگیرند.

کاشت ناخن عسل در خیابان پیروزی هم یکی از این ناخن کارهای خوب و حرفه ای است که مشتریان زیادی دارد و  مشتریان این ناخن کار هم همیشه در حال افزایش هستند.

کاشت ناخن پیروزی منطقه 14 تهران
کاشت ناخن پیروزی

شغل کاشت ناخن چگونه است؟

من خیلی به ناخن کاری علاقه دارم
می خواستم بدونم واقعا درآمدی داره؟
ارزش هزینه های آموزش و خرید وسایل و مواد داشته باشد و براش وقت بزارم میتونیم بعد یکسال به درآمد خوبی برسیم؟
ممنون میشم راهنمایی ام کنید واقعا نیازمه

پاسخ : اگر بعد یکسال اینک بخواهید به درآمد خوب برسید جواب در حالت عمومی تقریبا نه است ولی بعضی ها میتوانند. چون یکسال فقط طول میکشد دستتان راه بیفتد. بعضی ها استعداد زیادی دارند و زودتر دست شان راه میافتد.

کاشت ناخن عسل بانو پیروزی

ریموو کردن کاشت ناخن عسل در پیروزی

اگر ناخن‌های کاشته‌شده دارید از آستون براي پاک كردن لاك استفاده نكنيد چرا که آستون حلال مواد است و می‌تواند به کاشت ناخن‌های شما آسیب برساند و بهتر است از لاک پاك‌كن‌ های مخصوص استفاده كنيد.

مراحل ریموو برای تمام کاشت ها یکی است. اول حجم مواد را کم میکنیم . ریموور یا استون روی پنبه می ریزیم ، روی ناخن میزاریم با فویل می پیچیم . بین 15 تا 20 دقیقه زمان میدهیم تا مواد ریموو شود.

کاشت ناخن عسل پیروزی
کاشت ناخن براق فیروزه ای با سایه روشن زیبا حالت اینه های هم به کاشت اضافه شده است.
کاشت ناخن پیروزی خیابان پرستار
کاشت ناخن تابستانه زیبا و کار سخت برای مشتری عزیز در خیابان پرستار پیروزی

کاشت ناخن پیروزی خیابان شکوفه

کاشت ناخن پیروزی خیابان تاجری

کاشت ناخن پیروزی میدان نبرد

منتشرشده توسط

مهین

جهت آشنایی کارآموزان علاقمند به آموزش کاشت ناخن که از شهرستان های مختلف برای اموزش به (منطقه پیروزی در تهران) تشریف میاورند. خیابان پیروزی تهران (فرح آباد سابق) در منطقهٔ ۱۴ شهرداری تهران یکی از مناطق شرقی-جنوب شرقی شهر تهران قرار گرفته است. محلات مهم این خیابان ، محله نیروی هوایی میباشد . از غرب به میدان شهدا و از شرق به میدان کلاهدوز ختم میشود. ایستگاه های مترو این خیابان (ایستگاه مترو میدان شهدا- مترو ابن سینا- مترو پیروزی- مترو نبرد و مترو نیروی هوایی) است. خیابان های مهم این منطقه خیابان اول تا ششم نیروی هوایی ، خیابان دهقان (چهار راه کوکاکولا) ، شکوفه ، بلوار ابوذر و ... است. نزدیکترین ترمینال به این منطقه ترمینال شرق تهران میباشد. با اینکه مترو دسترسی دیگر ترمینال ها را به این منطقه نزدیک کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.